Matmix 2024

12.03.2024r. odbył się w naszej szkole  Gminny Konkurs Matematyczny „Matmix”. W konkursie wzięło udział 7 szkół naszej gminy. Każdą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Przez 75 min uczniowie zmagali się z nietypowymi zadaniami matematycznymi. 

Wszyscy uczniowie wiedzieli że to się da zrobić, pojawili się i tacy, którzy wiedzieli najwięcej. Wszyscy zrobili coś  trudnego i sprawiło im to dużo radości i satysfakcji. 

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom. Dziękujemy za dziewiąte spotkanie, na  którym mogliśmy wspólnie odkrywać bogactwo matematyki i jej nietypowość w zadaniach.

W tej edycji, podium w kategorii zespołowej i indywidualnej zdobyły szkoły: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kacwinie, Szkoła Podstawowa w Trybszu i Zespół Placówek Oświatowych
w Niedzicy.