Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta…

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
19 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości a później zapanowała cisza i nasi dziadkowie przenieśli się w krainę baśni i bajek. Przypominając sobie czasy dzieciństwa obejrzeli przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu uczniów kl. 0,1 i maluszków z przedszkola. Następnie uczniowie klasy 2 i 3 w pięknej inscenizacji o Babci I Dziadku przedstawili wzruszające wiersze i piosenki. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie ,,Sto lat”, a następnie obdarowano dziadków upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek .
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.
Nauczyciele składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.
A Dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości z czasu spędzonego z wnukami i aby trudom życia codziennego towarzyszył uśmiech i myśl , że jesteście przez Wasze wnuki kochani❤❤❤
Przy wykonaniu dekoracji i strojów wykorzystano sprzęt otrzymany z programu Laboratoria Przyszłości.