Już pływam!

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Łapszance zakończyli udział w małopolskim projekcie nauki pływania „JUŻ PŁYWAM”. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz w obecności czujnych ratowników, nasi wychowankowie stawiali pierwsze kroki w wodzie oraz doskonalili już posiadane umiejętności. Był to czas Czytaj Dalej