Pożegnanie uczniów klasy 8

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy 8, zorganizowane przez młodszych kolegów z klasy 6 i 7. Wydarzenie to miało na celu uhonorowanie absolwentów oraz podziękowanie im za wspólnie spędzony czas.
Uczniowie klasy 8 przygotowali humorystyczne przedstawienie, które w zabawny sposób ukazywało codzienne życie szkolne oraz niezapomniane lekcje. Ich występ wywołał uśmiech na twarzach wszystkich obecnych i dostarczył wielu radosnych chwil.
Po przedstawieniu ósmoklasiści wyrazili swoje wdzięczność dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom obsługi szkoły, wręczając im symboliczne upominki. Był to moment pełen wzruszeń i podziękowań za wsparcie oraz trud włożony w ich edukację.
Młodsi uczniowie również przygotowali niespodziankę dla swoich starszych kolegów – wręczyli im statuetki, symbolizujące uznanie za ich osiągnięcia i pozytywny wpływ na życie szkolne.
Całość uroczystości zakończyła się smacznym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klasy 8. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i dzielenia się wspomnieniami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego dnia. Absolwentom życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji i życiu osobistym!
wychowawca klasy 8