Wyjazd uczniów klasy 8 do Energylandii

Dnia 12 czerwca 2024 roku uczniowie klas ósmych z Łapszanki, Łapsz Wyżnych oraz Łapsz Niżnych wspólnie wybrali się na wycieczkę do największego parku rozrywki w Polsce – Energylandii. Wyprawa była długo wyczekiwanym wydarzeniem, które dostarczyło wszystkim uczestnikom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.
Wyjazd rozpoczął się rano, kiedy to bus zabrał pełnych energii uczniów sprzed szkół. Już sama podróż była okazją do integracji, a wspólne rozmowy umilały czas spędzony w drodze.
Energylandia, położona w Zatorze, zachwyciła młodzież różnorodnością atrakcji. Uczniowie mieli okazję skorzystać z licznych roller coasterów, wodnych zjeżdżalni oraz tematycznych stref rozrywki. Największym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje takie jak Hyperion, Zadra czy Speed Water Coaster, które dostarczyły dużych emocji i adrenaliny.
W trakcie pobytu w Energylandii, uczniowie mieli również okazję do odpoczynku i wspólnego posiłku, co dodatkowo sprzyjało budowaniu więzi między nimi.
Wyjazd do Energylandii okazał się być doskonałą okazją do integracji uczniów z różnych miejscowości oraz do wspólnej zabawy poza szkolnymi murami. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji i wspomnień, które z pewnością będą długo wspominać.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wycieczki, a przede wszystkim naszym wspaniałym uczniom za ich entuzjazm i wzorowe zachowanie.
wychowawca klasy 8
Celina Regiec