Zespół „Torecki” miał zaszczyt wystąpić podczas 49. Karpackiego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju!
Na festiwalowej scenie nasi młodzi artyści zaprezentowali program pt. „Prziy sadzyniu gruli”, który wcześniej przyniósł im zwycięstwo podczas tegorocznych Śpiskich Zwyków w Niedzicy. Cieszy nas ogromnie, że Komisja Artystyczna wyróżniła występ za ciekawy pokaz dziecięcych gier i zabaw oraz wysoki poziom śpiewu.
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych młodych artystów, którzy z wielkim zaangażowaniem i radością godnie reprezentowali Spisz oraz nasze lokalne dziedzictwo. 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom festiwalu wspaniałych prezentacji i życzymy dalszych sukcesów, wielu niezapomnianych występów oraz niegasnącej pasji do pielęgnowania kultury regionalnej!

